ד"ר קור
  • טלפון: 072-2657-580
  • כתובת: ליבר זאב 17, נתניה.
  • מיקוד: 4250319
  • קצת עלינו: חברת ד"ר קור בהנהלת דודי כריסי מתמחים במכירה ותיקון של מזגנים לפרטיים ולמגזר העסקי. הצוות המקצועי של החברה מעניק שירותי תיקון, התקנות ומכירת מזגנים באזור נתניה והסביבה. תיקון כל סוגי המזגנים.
  • תחומי פעילות: תיקון כל סוגי המזגנים, מכירת כל סוגי המזגנים, התקנת מזגנים, הנמכות תקרה, מזגני מיני מרכזי - התקנה ומכירה
  • אתר הבית : http://www.dr-kor.co.il/

17 חוות דעת

סרטון ד"ר קור

גוגל פלוס ד"ר קור

אנחנו בגוגל פלוס

פייסבוק ד"ר קור

גזור קופון

5% הנחה להתקנת מזגן
5% הנחה להתקנת מזגן לתושבי נתניה וכפר יונה
ד"ר קור הדפס קופון

בר בראל
31/05/2016 21:36:38

הכי חם

בר בראל דרג את ד"ר קור
דירוג כללי:
דירוג מקצועיות:
דירוג שירות:

מעולה


נדיה - נתניה
26/04/2016 19:28:51

מומלץ בחום

נדיה - נתניה דרג את ד"ר קור
דירוג כללי:
דירוג מקצועיות:
דירוג שירות:

רציתי להמליץ בחום על חברת דוקטור קור , במיוחד על דודו , גם כבן אדם וגם כמקוצען, תיקן לנו את כל התקלות בכל המזגים שיש... תודה רבה ))


דוד קרסנטי
22/02/2016 15:33:37

גם בחורף חברת ד''ר קור מומלצת

דוד קרסנטי דרג את ד"ר קור
דירוג כללי:
דירוג מקצועיות:
דירוג שירות:
תאריך קבלת שירות: 10/02/2016

הזמנתי אלי את חברת ד''ר קור להתקנת מזגן בשל הקור הכבד בחורף השירות שקיבלתי היה מאוד חם אמין ומקצועי. כנל גם המחיר. תודה רבה לצוות שלכם.


אילנית קפלן
24/09/2015 03:06:08

החלפת קונטקטור במזגן

אילנית קפלן דרג את ד"ר קור
דירוג כללי:
דירוג מקצועיות:
דירוג שירות:
תאריך קבלת שירות: 07/09/2015

דודי היה מצוין! הוא היה מאוד נחמד ואמין - אני מאוד מאוד מרוצה וממליצה בחום! לפני מספר ימים, הייתה לנו בעיה עם המזגן שהפסיק לקרר טוב וחיפשתי טכנאי קירור ומיזוג שיגיע לראות במה מדובר ומה עלות התיקון. חיפשתי באינטרנט בעלי מקצוע בתחום תיקון מזגנים, והגעתי ל "ד"ר קור" ממש במקרה דרך האתר שלכם. שוחחתי עם דודי בטלפון, הוא היה היחיד שנתן הערכת מחיר על התיקון והזמנתי אותו שיגיע עוד באותו היום, הוא היה פנוי והגיע מהר. דודי ערך בדיקה יסודית למזגן ותוך מספר דקות איתר את הבעיה - מסתבר שהייתה תקלה בקונטקטור ויש צורך להחליפו לחדש. הוא אמר לי שוב את המחיר שעמד בטווח שהציג מראש, הוא היה אמין מאוד, החליף את החלק התקול ותיקן את הבעיה במהירות. הייתי מאוד מרוצה ממנו ואני בהחלט אשמח להזמין אותו שוב במידת הצורך. לסיכום: השירות שלו היה מקצועי, המזגן חזר לפעולה והמחיר היה הוגן. אילנית קפלן - פרדסיה.


עידית סול
31/08/2015 11:34:35

הזזת מנוע על הקיר

עידית סול דרג את ד"ר קור
דירוג כללי:
דירוג מקצועיות:
דירוג שירות:

מרוצה מאוד, דודו והצוות שלו הגיעו בול בזמן! עמדו במחיר שסוכם ועשו עבודה אסתטית ונקייה, ממליצה בחום. לדודו מ ד"ר קור הגעתי דרך האינטרנט, חיפשתי איש מיזוג שיגיע לבצע מיקום חדש למנוע של המזגן, המנוע היה תלוי נמוך יחסית ורציתי לנצל את המקום להניח שם עציץ גדול, רציתי להרים את המנוע במטר אחד יותר גבוה. לאחר סקר מחירים וזמינות החלטתי שאני הולכת על ד"ר קור! ושמחה שנפל בחלקי הזכות להכיר אדם ככ נחמד וישר! כמו שאמרתי מרוצה מאוד מהבחירה! כן ירבו בעלי מקצוע כמוהו!


תמיר אלון
31/08/2015 11:22:45

תיקון מזגן במשרדים

תמיר אלון דרג את ד"ר קור
דירוג כללי:
דירוג מקצועיות:
דירוג שירות:

דודו הגיע למשרדנו ביום הכי חם בשנה כשהמזגן שלנו שרוף. הוא סייע לנו במהירות אדיבות ומסירות. כשחשבנו כבר שצריך לקנות מזגן חדש דודו הצליח לעשות את הבלתי יאמן ותיקן את המזגן לשביעות רצוננו המלאה. הוא לא עזב את המקום עד שבדק שהכול תקין - מומלץ בחום!!


אליאב ישי
14/08/2015 10:34:49

התקנת מזגן לא מקצועית ולא אסטתית תוך קידוח קיר בטון שלא לצורך ועוד

אליאב ישי דרג את ד"ר קור
דירוג כללי:
דירוג מקצועיות:
דירוג שירות:

דודו כריסי שלום ! ב 23/7 התקנתם לי מזגן עילי electra basic 9 .אני מאוד מאוכזב מהעבודה הלא מקצועית שעשו לי. 1.העבירו צנרת גלויה ולא אסטתית דרך קיר בטון שלא לצורך כאשר היתה אופציה פשוטה ואסטתית יותר. 2.יח' פנימית כמעט דבוקה לתקרה כ 8 ס"מ ממנה. 3.צינור ניקוז מים מתנדנד באוויר . 4.לא שמו הכיסוי פלסטי על החיבורים ולא שמו מבודדי רעידות מגומי למרות הערותי. 5.לא בדקו רמת הגז עם שעוני מדידה. 6.לא ניתנה חשבונית על התשלום במזומן ולא אחריות על ההתקנה . חמור מכל זה שלאחר שהתלוננתי על כך ,הודעת לי שאתה תגיע אלי הביתה לראות במה מדובר ולא הגעת כלל בזמן שקבענו לפני שבועייםואפילו לא ענית לי להודעות בווצאפ ולא יצרת קשר מאז. דודו, פניתי אליך לאחר שהתרשמתי מההמלצות עליך באתרים "טוב תודה" ו"חוות דעת" ואחרי שיחה איתך ולאחשבתי שתשלח לי מתקין לא מקצועי מטעמך. אני ממתין לתשובתך המהירה אחרת לא תהיה לי ברירה אלא לפנות לגורמים הרלוונטים. המייל שלי elishay49@gmail.com


אליהו משה
19/04/2014 15:37:01

מילוי גז והחלפת בידוד של הצנרת

אליהו משה דרג את ד"ר קור
דירוג כללי:
דירוג מקצועיות:
דירוג שירות:
תאריך קבלת שירות: 05/04/2014

הצוות של ד״ר קור פשוט מעולה - נתנו שירות מצוין ובמחיר ממש לא יקר! אני מאד שמח שהגעתי אליהם דרך האתר. אני מתכוון להזמין אותם מעכשיו לכל בעיה שתהיה לי במזגנים (ויש לי הרבה מזגנים בבית). בכוונתי גם להמליץ לכל מי שרק אפשר. יש לי מערכת מיזוג מיני מרכזית בתוך הבית. כשבאתי להפעיל אותה על קירור מיד עם סיום החורף, ראיתי שהיא לא מקררת מספיק חזק, והנחתי שבוודאי חסר גז. לא הכרתי את החבר׳ה של דודו מד״ר קור לפני כן - ראיתי את שמו לראשונה בחיי, כשעשיתי חיפוש של טכנאי מזגנים בגוגל. החלטתי להזמין דווקא אותו כי הוא עשה רושם של טכנאי טוב - בגלל ההמלצות שקיבל במספר אתרים שונים ברשת. הם הגיעו במהירות. בדקו את המזגן, ראו שאכן חסר גז ומילא לפי הצורך. כשעשו אח"כ עוד בדיקה קצת יותר יסודית במזגן - מצא בעיה נוספת שאפילו בכלל לא ידעתי על קיומה - הבידוד בין היחידות היה הרוס לגמרי, בלי שאמרתי כלום מיד החלו במלאכה והחליפו את הבידוד. על המילוי גז, בתוספת החלפת הבידוד - כל מה שגבו ממני היה 230 ש"ח בסה"כ (גם אני לא האמנתי). דודו מאד בא לקראתי במחיר, ומאד היה מתחשב. עם כזה שירות טוב - אני משוכנע שאקרא לדוקטור עוד הרבה! מאד מ-מ-ל-י-ץ !! אליהו מנתניה


גלית פלד
14/12/2013 13:19:45

הציל אותנו לפני השבת!

גלית פלד דרג את ד"ר קור
דירוג כללי:
דירוג מקצועיות:
דירוג שירות:

המזגן שלנו עבד מצוין בקיץ ואז הגיע הסופה שכולם דיברו עלייה...הכנסנו את המזגן לחימום וכלום לא קרה...המזגן לא עבד אז החלטנו לחפש באינטרנט טכנאי שיסדר לנו את המזגן - הגענו לאתר של ד"ר קור לאחר ששמענו משכנים שלנו המלצות על "דודו - טכנאי המזגנים מד"ר קור" אני חייבת לציין שכבר מתחילת השיחה דודו נשמע בחור אמין ושכייף לדבר איתו, בדיוק היה יום שישי והוא אמר לנו שהוא די עמוס אבל יעשה מאמץ להגיע. בסביבות השעה 14:00 דודו אכן הגיע ותוך חצי שעה המזגן חזר לעבוד וחימם אותנו - כייף שיש בעלי מקצוע שמתחשבים בלקוחות!! המון תודה!! גלית פלד קרית השרון - נתניה


שרה מנתניה
12/08/2013 17:15:20

עומדים מאחורי כל הבטחה שלהם

שרה מנתניה דרג את ד"ר קור
דירוג כללי:
דירוג מקצועיות:
דירוג שירות:
תאריך קבלת שירות: 11/08/2013

זכיתי לקבל שרות נפלא מכול הבחינות. יישר כוח, דודו!

קרא חוות דעת נוספות >>